Телефон: +380502400068

"Будьте яскравими та сміливими, не бійтесь експерементувати.
В цьому проявляється індивідуальність, а індивідуальність - це головне в роботі візажиста."

 • Вечірній макіяж

  Вечірній макіяж є найкращим варіантом для різноманітних експериментів, пов’язаних з технікою нанесення косметики, з вибором кольорової палітри, з можливістю детальної корекції обличчя. Вечірній макіяж повинен підкреслювати вашу індивідуальність, елегантність; бути в міру яскравим та екстравагантним. Можливо, для когось макіяж призначений для вечора буде складнішим у виконанні, але це великий плюс для імпровізації, для вдалих перетворень різних образів.

 • Весільні і вечірні зачіски. Жіночі стрижки, фарбування волосся. Відновелння та лікування волосся.

 • Весільний макіяж

  Весільний макіяж – цілком окремий вид косметології, адже у ньому поєднані елементи денного, вечірнього і святкового візажу. Наречена мусить мати максимально природний і скромний вигляд, але з іншого боку, – треба взяти до уваги, що весільна церемонія ближче до вечора переходить у веселу забаву. І ще один важливий момент – фото- й відеозйомка, а отже, макіяж повинен поєднувати в собі елементи стриманості та яскравості, щоб наречена мала неперевершений вигляд і в залі, і на плівці.

 • Корекція брів

  Образ будь-якої жінки не буде завершеним, якщо її брови не будуть ідеальної форми і виду. Брови виконують на обличчі непомітні, але дуже важливі функції. Вони захищають наші очі від потрапляння вологи, а також від яскравого сонячного світла. Саме з допомогою брів жінки можуть висловити більшість своїх емоцій. Але найголовніше те, що вони виконують естетичну функцію: брови перетворюють жіноче обличчя, роблять його виразним.

 • Хімічна завивка вій

  Якщо Ваші вії прямі або опущені вниз, то Вам ніяк не обійтися без хімічної завивки вій. Подовжити і додати їм об'єм можна за допомогою туші, а ось отримати спокусливий вигин - набагато складніше. Спеціальні щипчики і підкручуюча туш? Все це досить клопітно і дає миттєвий результат. Саме тому серед салонних послуг все популярнішим стає хімічна завивка вій. Вії можна завити по-різному, враховуючи форму і посадку очей. Процедура ця абсолютно безболісна і безпечна. Вона сумісна з нарощуванням і фарбуванням вій. Ефект зберігається від одного до трьох місяців і не вимагає особливого догляду. Завиті вії після фарбування тушшю виглядають приголомшливо!

Розроблено веб-студією Red SQRL

Усі права застережено. © 2014